top of page
Kotva 1

Klasický styl

Pořádáte akci pro partnery, zaměstnance, chystáte svatbu nebo rodinnou oslavu? Pak si určitě vyberete z naší "klasické" nabídky. Že bude váš raut v klasickém stylu ale neznamená, že bude nudný. Každá akce je neopakovatelný zážitek, a tak i každý catering tvoříme na míru našemu klientovi. I klasický catering tak může být originální.

Slavnostní raut

Jsou desítky příležitostí, které chcete oslavit se svými přáteli. Promoce, narozeniny, oslavy narození miminka. Vy se starejte o zábavu, o jídlo se postaráme my.

Zahradní slavnost

Venku je krásně, tak proč toho nevyužít? Pojďme přesunout vaši slavnost ven. Ono totiž na čerstvém vzduchu nejlíp chutná! Vybavení přivezeme a o výborné jídlo se postaráme. Na vás už je jen objednat si počasí.

slavnost
zahrada

Svatební catering

V den D musí být všechno dokonalé. Nejkrásnější šaty pro nevěstu a nádherné místo už určitě máte. Nechte nás postarat se o to, aby i hostina byla více než perfektní.

svatba

Coffee break

Coffee break už u nás není nic neznámého a neobejde se bez něj žádné dobré školení, workshop nebo porada firmy. Pokud se nespokojíte s obligátní kávou z automatu a sušenkami ze supermarketu, vsaďte na nás, na kvalitu. Chutné a nápadité občerstvení na míru ocení každý.

coffe vreak

Konferenční catering

Konference a školení. Možná se budete divit, ale velké procento úspěchu takové události závisí právě na zvoleném občerstvení. Vyberte si profesionální přístup a dokonalou chuť.

konfeence

Grilovací program

Jaro, léto, podzim, každý den se najde příležitost ugrilovat si flák masa. Pozvěte přátele, známé nebo kolegy a užívejte si krásné chvíle. A abyste se nemuseli pařit u grilu a neutekla vám ta největší zábava, jsme tu my. Grilujeme všechny druhy mas, zeleninu, sýry a další speciality. Samozřejmě podle vašeho přání.

grilovací

Udící program

Chcete udit a nechcete se nudit? Nechte uzení na nás a slibujeme, že jeho výsledek rozhodně nudný nebude.

udící

Catering na veletrh

Jak přilákat zájemce ke svému stánku? Nabídněte jim dokonalé občerstvení. Jakkoliv máte zajímavou nabídku, program nebo propagační materiály, nejvíce klientů stejně nalákáte na jídlo.

veletrh

Team building

Teambuilding nebo jakákoliv firemní akce se bez dobrého jídla rozhodně neobejdou. A jak je známo, dobré jídlo sbližuje a láska (i ta přátelská) prochází žaludkem!

team

Catering v divadle

Catering a divadlo mají jedno společné. Umění. Zatímco v tom divadelním se zrovna dvakrát nevyznáme, na občerstvení jsme experti. Nechte jej tedy na nás.

catering
bottom of page